Stabilní práce dělníka - MZDA až 35.000

Ditherm a.s.- nabídka práce Stabilní práce dělníka - MZDA až 35.000Firma:Ditherm a.s.
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: Stabilní práce dělníka - MZDA až 35.000 - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Stabilní práce dělníka - MZDA až 35.000 - LiberecPlat:30000 - 35000
Kontaktní email na pozici: Stabilní práce dělníka - MZDA až 35.000Email:ellederovaj@ditherm.cz

Popis pracovní pozice:
DITHERM a.s.
Na této pozici vás čeká výkon montážní práce dle konkrétní zakázky a zadání:

kompletace modulů válečkových žíhacích pecí
montáž fixačních prvků
vyzdívky modulů
montáž izolace

Požadujeme:
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• zkušenost se zednickou / montážní prací
• dobrý fyzický stav
• zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost

Co uvítáme, ale není podmínkou:

zkušenosti s tvarovými a vláknitými vyzdívkami
svářečský průkaz výhodou

Nabízíme:
Co vám můžeme nabídnout:

zázemí přední české společnosti v oboru žáruvzdorných vyzdívek
nástup možný ihned nebo si na Vás rádi počkáme
tým zkušených kolegů a férových nadřízených
týden dovolené navíc
stravenkový paušál
dlouhodobou spolupráci na zaměstnanecký úvazek
ubytování
Budeme se těšit na všechny zaslané reakce!

Inzerent:
Ověřený uživatel Jitka Ellederová | Praha 4 , Praha 4
Telefon: 722980845
Email: jitka.ellederova@ditherm.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel