Zedník

Volné pracovní místo: TřebíčMísto práce:Hrotovice, Třebíč
Volné pracovní místo: Zedník - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zedník - TřebíčPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: ZedníkEmail:votava@vstav.cz

Popis pracovní pozice:
Výstavba a rekonstrukce objektů a jiné odborné stavební práce

Betonáže svislých a vodorovných konstrukcí

Manipulační práce se stavebním materiálem

Komunikace s vedením stavby (stavbyvedoucí, mistr)

Pracoviště
Sídlo firmy: Hrotovice, pracoviště - stavby v rámci celé ČR

Nástup
Ihned/dle dohody

Životopis zašlete na adresu votava@vstav.cz nebo volejte +420 724 400 407

Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Požadujeme:
Vyučen v oboru nebo praxe na pozici zedníka

Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita a samostatnost

Nabízíme:
Zázemí silné a stabilní společnosti

Nadstandardní finanční ohodnocení

Zaškolení na danou pozici od zkušených kolegů

Rozvoj technických dovedností a znalostí

Program zaměstnaneckých benefitů

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Štorková | Třebíč , Třebíč
Telefon: +420 777 879 212
Email: perman@atlanticstudio.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel