Hledáme zedníky, stavební dělníky

Inzerát č: P10827 | Vloženo: 19.09.2022 | Poslední aktualizace: 19.09.2022 10:45:58
Vetastav s.r.o- nabídka práce Hledáme zedníky, stavební dělníkyFirma:Vetastav s.r.o
Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Vráž u Berouna, Beroun
Volné pracovní místo: Hledáme zedníky, stavební dělníky - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Hledáme zedníky, stavební dělníky - BerounPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Hledáme zedníky, stavební dělníkyEmail:info@vetastavby.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme zedníky, stavební dělníkyTelefon:606 098 898
Další údaje o pozici: Hledáme zedníky, stavební dělníkyDalší údaje:Zdeněk Večeřa

Popis pracovní pozice:
Stavební práce na výstavbě domu

Požadujeme:
• Spolehlivost, zodpovědnost
• zručnost
• Preferujeme dlouhodobější pracovní poměr
• ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
• Mzda dle zkušeností
• Volné víkendy

Inzerent:
Ověřený uživatel Zdeněk Večeřa | Praha , Praha Vršovice
Telefon: +420 606 098 898
Email: info@vetastavby.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel