RODINNÁ STAVEBNÍ FIRMA PŘIJME ZEDNÍKA - OBKLADAČE

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava
Volné pracovní místo: RODINNÁ STAVEBNÍ FIRMA PŘIJME ZEDNÍKA - OBKLADAČE - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: RODINNÁ STAVEBNÍ FIRMA PŘIJME ZEDNÍKA - OBKLADAČE - OstravaPlat:35 000,-
Kontaktní email na pozici: RODINNÁ STAVEBNÍ FIRMA PŘIJME ZEDNÍKA - OBKLADAČEEmail:info@instalateri-ostrava.cz

Popis pracovní pozice:
Jaká bude Vaše náplň práce?
Liší se dle typu zakázek:
- pokládka obkladů a dlažeb
- opravy zdiva a omítek
- přidružené zednické práce k pracím instalatérským, topenářským a elektrikářským

Požadujeme:
Co od Vás očekáváme?
- Spolehlivost, výkonnost, pečlivost a solidní pracovní morálku
- Praxe výhodou, nikoliv podmínkou
- Řidičský průkaz sk.B (výhodou)

Nabízíme:
Co Vám nabízíme?
- Odpovídající platové ohodnocení
- Možnost platového růstu
- Zázemí stabilní rodinné firmy
- Stravenkový paušál

Inzerent:
Ověřený uživatel Ivana | Ostrava , Ostrava
Telefon: +420602769225
Email: info@instalateri-ostrava.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel