Hledáme zedníky, stavební dělníky

Vetastav s.r.o.- nabídka práce Hledáme zedníky, stavební dělníkyFirma:Vetastav s.r.o.
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Beroun, Olomoucký kraj, Olomouc
Volné pracovní místo: Hledáme zedníky, stavební dělníky - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledáme zedníky, stavební dělníky - OlomoucPlat:Dohodou dle zkušeností
Kontaktní email na pozici: Hledáme zedníky, stavební dělníkyEmail:info@vetastavby.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme zedníky, stavební dělníkyTelefon:+420 606 098 898
Další údaje o pozici: Hledáme zedníky, stavební dělníkyDalší údaje:Zdeněk Večeřa

Popis pracovní pozice:
Naše firma se zaměřuje na výstavbu domů, revitalizace objektů a fasád.
Hledáme šikovné zaměstnance se zkušenostmi ve stavebnictví.

Požadujeme:
• Spolehlivost, zodpovědnost
• zručnost
• Preferujeme dlouhodobější pracovní poměr
• ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
• Sympatické pracovní zázemí
• Volné víkendy
Pravidelnou mzdu, odměny
• Zajištěné ubytování
• Možnost záloh

Inzerent:
Ověřený uživatel Zdeněk Večeřa | Olomouc , Praha Vršovice
Telefon: +420606098898
Email: info@vetastavby.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel