Pracovník expedice/obsluha váhy

Hradecký Písek a.s.- nabídka práce Pracovník expedice/obsluha váhyFirma:Hradecký Písek a.s.
Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:Hradec Králové - Plačice, Hradec Králové
Volné pracovní místo: Pracovník expedice/obsluha váhy - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Pracovník expedice/obsluha váhy - Hradec KrálovéPlat:dle dohody
Kontaktní email na pozici: Pracovník expedice/obsluha váhyEmail:muller.jirka@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník expedice/obsluha váhyTelefon:608 384 771

Popis pracovní pozice:
Náplň práce:
evidence a vážení vozidel na vjezdu a výjezdu do pískovny
přebírání souvisejících dokladů (průvodky, ZPO, apod.)
přebírání plateb za uložení odpadu v hotovosti, vystavení příslušných dokladů
kontrola přiváženého a odváženého materiálu
plánování tras rozvozu materiálu

Místo výkonu práce
Hradec Králové - Plačice

Nástup:
nejpozději červenec 2022

Požadujeme:
časovou flexibilitu (cca 25 h/týdně), spolehlivost, pracovitost, samostatnost
bydliště v Hradci Králové a okolí, popř. ochotu dojíždět
základní znalost práce na PC

Nabízíme:
možnost přivýdělku, nenáročnou práci, zaučení a podporu zkušených kolegů
práci v jednosměnném provozu, pouze ve všední dny
po dohodě možnost práce na dohodu (DPP/DPČ)
balíček zaměstnaneckých výhod (příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování)

Inzerent:
Ověřený uživatel Simona | Hradec Králové , Hradec Králové
Telefon: +420728229474
Email: admistar.va@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel