Obsluha lodního bagru/čelního nakladače

Hradecký Písek a.s.- nabídka práce Obsluha lodního bagru/čelního nakladačeFirma:Hradecký Písek a.s.
Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:Hradec Králové - Plačice, Hradec Králové
Volné pracovní místo: Obsluha lodního bagru/čelního nakladače - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha lodního bagru/čelního nakladače - Hradec KrálovéPlat:25 000 - 35 000 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Obsluha lodního bagru/čelního nakladačeEmail:muller.jirka@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha lodního bagru/čelního nakladačeTelefon:739 634 418

Popis pracovní pozice:
Náplň práce:
obsluha lodního korečkového bagru, čelního kolového nakladače
provádění údržby a základních oprav těžebního zařízení
obsluha automatické linky mokrého třídění kameniva
práce dle pokynů nadřízeného pracovníka
jednosměnný provoz

Požadujeme:
vyučení nebo SŠ v technickém oboru
samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
chuť angažovat se v dalším rozvoji společnosti
strojnický průkaz - VÝHODOU
praxe v oboru - VÝHODOU

Nabízíme:
mzda 25 000 Kč až 35 000 Kč dle předchozích zkušeností
proplacené přesčasy
mimořádné odměny v závislosti na kvalitě odvedené práce a hospodářském výsledku společnosti
25 dní dovolené
možnost ubytování v místě výkonu práce
zaškolení v provozu

Inzerent:
Ověřený uživatel Simona | Hradec Králové , Hradec Králové
Telefon: +420728229474
Email: admistar.va@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel