Manažer stavebních investic

METAL TRADE COMAX a.s.- nabídka práce Manažer stavebních investicFirma:METAL TRADE COMAX a.s.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Velvary, Kladno
Volné pracovní místo: Manažer stavebních investic - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Manažer stavebních investic - KladnoPlat:50 000,-
Kontaktní email na pozici: Manažer stavebních investicEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Manažer stavebních investicTelefon:+420603358885

Popis pracovní pozice:
Poptávky a výběr dodavatelů stavebních prací a dodávek
Komunikace se subdodavateli na stavbě
Předávání a přebírání staveniště
Dohled a kontrola správného provádění stavebních prací
Vedení dokumentace při přípravě a realizaci staveb
Správa realizovaných staveb
Samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost
Práce ve Velvarech

Požadujeme:
Minimálně SŠ s maturitou - v technickém oboru
Autorizace ČKAIT výhodou
Dobré komunikační schopnosti, samostatnost a aktivní přístup k práci
Řidičský průkaz sk. B
PC: Office, CAD

Nabízíme:
Nástupní mzda 50 000 Kč
5 týdnů dovolené a 13. plat
Roční příspěvek 6 000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Náborový příspěvek
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
Dotované závodní stravování
Příspěvek na kartu Multisport
Služební mobilní telefon
Notebook
A další Benefity

Inzerent:
Ověřený uživatel Markéta Heroldová | Kladno , Velvary
Telefon: +420603358885
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel