Samostatný prubíř Plzeň

Inzerát č: P8262 | Vloženo: 31.08.2021 | Poslední aktualizace: 31.08.2021 11:42:53
Puncovní úřad- nabídka práce Samostatný prubíř PlzeňFirma:Puncovní úřad
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Koterovská 83, Plzeň - město
Volné pracovní místo: Samostatný prubíř Plzeň - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Samostatný prubíř Plzeň - Plzeň - městoPlat:150 Kč/h
Kontaktní email na pozici: Samostatný prubíř PlzeňEmail:puzmanova@puncovniurad.cz
Kontaktní telefon na pozici: Samostatný prubíř PlzeňTelefon:+420776090030
Další údaje o pozici: Samostatný prubíř PlzeňDalší údaje:puzmanova@puncovniurad.cz

Popis pracovní pozice:
Náplň práce:
• puncovní kontrola zboží z drahých kovů - zkoušení na prubířském kameni s využitím technologií
instrumentální analýzy a dalších nedestruktivních metod zkoušení, mechanické označování zboží puncovní
značkou
• pořizování příjmových a výdajových dokladů, provádění výstupní kontroly zboží
• kontrola stavu příjmové pokladny, provádění pokladních operací
• vyřizování poštovních zásilek, provádění odvodu hotovosti včetně podání hotovosti poštou.

Požadujeme:
- SŠ vzdělání,
- základní orientaci v problematice puncovnictví,
- manuální zručnost,
- spolehlivost.

Strukturovaný životopis zasílejte prosím na níže uvedený e-mail.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jana Pužmanová | Plzeňský kraj , Praha 1
Telefon: +420776090030
Email: puzmanova@puncovniurad.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel