Uklízečka

Inzerát č: P5723 | Vloženo: 15.11.2019 | Poslední aktualizace: 03.12.2019 10:37:43
BOHEMIA RINGS s.r.o.- nabídka práce UklízečkaFirma:BOHEMIA RINGS s.r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Zámrsk 10, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Uklízečka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Uklízečka - Ústí nad OrlicíPlat:15.500 - 16.000,- Kč
Kontaktní email na pozici: UklízečkaEmail:lucie.vomackova@bohemiarings.cz
Kontaktní telefon na pozici: UklízečkaTelefon:+ 420 606 062 802

Popis pracovní pozice:
Jedná se o úklid kancelářských prostor a zázemí ve výrobě (šatny, jídelny, sociální zázemí).

Požadujeme:
- pečivost, samostatnost
- zodpovědný přístup k práci
- vítána zkušenost s úklidem
- pracovní doba od 5,00 hod.

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- nástupní mzdu ve výši až 16.000,- Kč s postupem po zkušební době
- benefity (příspěvek na dopravu, stravování, týden dovolené navíc, navýšené příplatky, odměna za
doporučení nového kolegy a další výhody)

Ověřený uživatel BOHEMIA RINGS s.r.o. | Ústí nad Orlicí , Zámrsk
Telefon: +420 606 062 802
Email: personalni@brueck.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel