Vychovatel

Inzerát č: P11293 | Vloženo: 03.04.2024
Věznice Stráž pod Ralskem- nabídka práce VychovatelFirma:Věznice Stráž pod Ralskem
Volné pracovní místo: Česká LípaMísto práce:Stráž pod Ralskem, Česká Lípa
Volné pracovní místo: Vychovatel - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vychovatel - Česká LípaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: VychovatelEmail:zolah@vez.spr.justice.cz
Kontaktní telefon na pozici: VychovatelTelefon:487878210

Popis pracovní pozice:
Komplexní výchovná, vzdělávací, diagnostická a preventivní činnost ve věznicích, vazebních věznicích a
ústavech pro výkon zabezpečovací detence.

Požadujeme:
minimálně vyšší odborné vzdělání pedagogicky zaměřené. Dále požadujeme administrativní zdatnost a znalost
práce na PC. Praxe v oboru učitelství a vychovatelství vítána.

Nabízíme:
perspektivní a stabilní zaměstnání, zařazení do 10. platové třídy, nástupní plat od 29 790,- Kč do 40 770,-
Kč v závislosti na délce započitatelné praxe, 200 hodin dovolené, 40 hodin dodatkové dovolené + 5 dnů
indispozičního volna, ubytování na ubytovně Vězeňské služby ČR ve Stráži pod Ralskem, nebo možnost
získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí, podnikové stravování včetně příspěvku, peněžní
dary při životním a pracovním jubileu, peněžní dary bezpříspěvkovým dárcům krve, příspěvek na penzijní
připojištění, příspěvek až 10 000 Kč na rodinnou a dětskou rekreaci, na rekreaci v zotavovnách VS ČR za
zvýhodněnou cenu, na permanentky do rekreačních a sportovních zařízení. Dále nabízíme čerpání
bezúročných zápůjček z FKSP až do výše 200 000 Kč, lékařskou péči, bezplatné využití posilovny a sauny,
zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora, možnost bezplatného parkování v objektu zaměstnavatele
a zvýhodněné nákupy v rámci VIP programu Datart.
V případě zájmu zašlete na personální oddělení věznice profesní životopis
a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Podrobné informace sdělí v pracovních dnech od 6,30 hod. do 15,00 hod.:
Bc. Hana Černá
tel.: 487 878 212, 602 709 323
e-mail: Hcerna@vez.spr.justice.cz
Kontaktní adresa:
Vězeňská služba ČR, Věznice Stráž pod Ralskem, poštovní přihrádka 10, Máchova 260,
471 27 Stráž pod Ralskem

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel Zdeněk Oláh | Česká Lípa , Stráž pod Ralskem
Telefon: 487878210
Email: zolah@vez.spr.justice.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel