Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P9235

Úklid v administrativní budově (1-2 hodiny v prac. dnech)

INISOFT s.r.o.- nabídka práce Úklid v administrativní budově (1-2 hodiny v prac. dnech)Firma:INISOFT s.r.o.
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: Úklid v administrativní budově (1-2 hodiny v prac. dnech) - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Úklid v administrativní budově (1-2 hodiny v prac. dnech) - LiberecPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Úklid v administrativní budově (1-2 hodiny v prac. dnech)Email:grusman@inisoft.cz
Kontaktní telefon na pozici: Úklid v administrativní budově (1-2 hodiny v prac. dnech)Telefon:+420 777 665 141

Popis pracovní pozice:
Jedná se o pravidelný úklid v administrativní budově v centru Liberce v pracovních dnech v časovém rozmezí 1-2
hodiny odpoledne. Rozsah práce: setření schodiště, chodeb, úklid toalet, doplnění toaletních potřeb, vynesení
košů.

Požadujeme:
Spolehlivost, bezúhonnost

Nabízíme:
Cca 200 Kč za jeden úklid.

Ověřený uživatel Petr Grusman INISOFT s.r.o. | Liberecký kraj , Liberec
Telefon: 777665141
Email: grusman@inisoft.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel