Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P8750

Uklízeč, uklízečka-Ostrava

A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.- nabídka práce Uklízeč, uklízečka-OstravaFirma:A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Uklízeč, uklízečka-Ostrava - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Uklízeč, uklízečka-Ostrava - OstravaPlat:100,-Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Uklízeč, uklízečka-OstravaEmail:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Uklízeč, uklízečka-OstravaTelefon:733 151 666

Popis pracovní pozice:
Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici, OZP s ID na
částečný úvazek v Ostravě na dvacet až třicet hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení
100,-Kč, s nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o vnitřní úklid administrativní
budovy (kanceláře, kuchyně, sociální zařízení).

Požadujeme:
spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek. PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666 ,nebo EMAILEM
nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Nabízíme:
stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.

Inzerent:
Ověřený uživatel Nábor | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 733 151 666
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel