Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P8720

Brigáda nebo práce - záleží na vás ! Úklid, 100 Kč/hod !

Inzerát č: P8720 | Vloženo: 01.10.2021 | Poslední aktualizace: 08.10.2021 09:03:26
Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:Nový Bydžov, Hradec Králové
Volné pracovní místo: Brigáda nebo práce - záleží na vás ! Úklid, 100 Kč/hod ! - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigáda nebo práce - záleží na vás ! Úklid, 100 Kč/hod ! - Hradec KrálovéPlat:100 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Brigáda nebo práce - záleží na vás ! Úklid, 100 Kč/hod !Email:personalni@azfacility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Brigáda nebo práce - záleží na vás ! Úklid, 100 Kč/hod !Telefon:605351628
Další údaje o pozici: Brigáda nebo práce - záleží na vás ! Úklid, 100 Kč/hod !Další údaje:Eva Rydrychová

Popis pracovní pozice:
Naše společnost AZfacility zajišťuje vybrané služby v oblasti facility managementu, zejména komplexní
úklidové
a bezpečnostní služby pro komerční objekty.

Hledáme spolehlivého a pečlivého pracovníka na dopolední úklid kanceláří a zázemí v Novém Bydžově.

Práce na DPP (dohoda o provedení práce). Možnost i na HPP (hlavní pracovní poměr). Vhodné jako přivýdělek
pro
maminky na mateřské dovolené nebo aktivní důchodce.

Rozvrh práce: pondělí - pátek na 6 hodin denně (6:00 - 12:00)

Přijímáme i OZP.

Nástup možný IHNED !

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro více informací.

Požadujeme:
pracovitost, komunikaci v českém jazyce, čistý trestní rejstřík a minimální VĚK 18 LET

Nabízíme:
možnost dlouhodobé spolupráce, zázemí silné české společnosti a odměnu 100 Kč/hod !

Inzerent:
Ověřený uživatel AZfacility s.r.o. | Liberec , Liberec
Telefon: 734756551
Email: v.milerova@azfacility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel