Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P8617

Servírka / číšník na HPP

Restaurace Na Střelně- nabídka práce Servírka / číšník na HPPFirma:Restaurace Na Střelně
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Slaný, Kladno
Volné pracovní místo: Servírka / číšník na HPP - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Servírka / číšník na HPP - KladnoPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Servírka / číšník na HPPEmail:steiner@nastrelne.cz
Kontaktní telefon na pozici: Servírka / číšník na HPPTelefon:+420 728 177 540

Popis pracovní pozice:
Restaurace Na Střelně ve Slaném přijme do svého týmu servírku či číšníka na HPP.
Nástup dle dohody (možný ihned).
Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Požadujeme:
- praxe o oboru výhodou
- čistý trestný rejstřík

Nabízíme:
- práce na dlouhý/krátký týden

Inzerent:
Ověřený uživatel Jakub | Kladno , Slaný
Telefon: 727806905
Email: j.macak@email.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel