Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P8247

Pomocná pracovnice v kuchynském provozu

DOVAST s.r.o.- nabídka práce Pomocná pracovnice v kuchynském provozuFirma:DOVAST s.r.o.
Volné pracovní místo: Pardubický krajMísto práce:Pardubice, Pardubický kraj
Volné pracovní místo: Pomocná pracovnice v kuchynském provozu - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pomocná pracovnice v kuchynském provozu - Pardubický krajPlat:15 000,-
Kontaktní email na pozici: Pomocná pracovnice v kuchynském provozuEmail:info@dovast.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pomocná pracovnice v kuchynském provozuTelefon:+420773971196

Popis pracovní pozice:
Pomocné a úklidové práce v potravinářském provozu výrobny hotových jídel

Požadujeme:
Čistotu, loajalitu a pracovní nasazení

Nabízíme:
Práci ve zdravém mladém kolektivu. Možnost nákupu masa za velkobchodní ceny proti řeznictvím

Ověřený uživatel Hynek Dosoudil⁹9 | Pardubický kraj , Pardubice
Telefon: 775709027
Email: info@dovast.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel