Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P7984

Pronájem prostoru pro kadeřnictví

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Vídeňská 2, Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Pronájem prostoru pro kadeřnictví - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Pronájem prostoru pro kadeřnictví - OlomoucPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Pronájem prostoru pro kadeřnictvíEmail:petra.roderova@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pronájem prostoru pro kadeřnictvíTelefon:777 143 531
Další údaje o pozici: Pronájem prostoru pro kadeřnictvíDalší údaje:Jitka Morávková

Popis pracovní pozice:
Do nového prostoru v kosmetickém salónu SALON De Beauté hledáme dvě kadeřnice.
Najam pro jednu kadeřnici činí 5 tisíc Kč.
Pro více informací volejte na tel. 777 143 531.

Požadujeme:
Vyučená kadeřnice

Nabízíme:
Pronájem prostoru pro kadeřnictví.

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Balonová | Olomouc , Hlubočky
Telefon: 734371115
Email: petra.roderova@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel