Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P7958

Asistent/ka (řidič) pro ředitele marketingu

Worldwide Services- nabídka práce Asistent/ka (řidič) pro ředitele marketinguFirma:Worldwide Services
Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Štěnovice, Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: Asistent/ka (řidič) pro ředitele marketingu - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Asistent/ka (řidič) pro ředitele marketingu - Plzeňský krajPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Asistent/ka (řidič) pro ředitele marketinguEmail:info@uir-666.com
Kontaktní telefon na pozici: Asistent/ka (řidič) pro ředitele marketinguTelefon:+420 775 987 087

Popis pracovní pozice:

Požadujeme:
spolehlivost, dochvilnost, důslednost, řidičský průkaz skupiny B, vlastní auto výhodou

Nabízíme:
dobré platové ohodnocení, možnost trvalého zaměstnání

Inzerent:
Ověřený uživatel Daniela Krejčí | Celá ČR , Praha 1
Telefon: 775987087
Email: uir-666@email.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel