Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P7930

Nabídka úklidů, hlídání dětí a péče o seniory

Poděbradské tety- nabídka práce Nabídka úklidů, hlídání dětí a péče o senioryFirma:Poděbradské tety
Volné pracovní místo: NymburkMísto práce:Poděbrady, Nymburk
Volné pracovní místo: Nabídka úklidů, hlídání dětí a péče o seniory - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Nabídka úklidů, hlídání dětí a péče o seniory - NymburkPlat:120-130/hodina
Kontaktní email na pozici: Nabídka úklidů, hlídání dětí a péče o senioryEmail:info@podebradsketety.cz
Kontaktní telefon na pozici: Nabídka úklidů, hlídání dětí a péče o senioryTelefon:777 107 263
Další údaje o pozici: Nabídka úklidů, hlídání dětí a péče o senioryDalší údaje:info@podebradsketety.cz

Popis pracovní pozice:
Dobrý den,

Nabízíme brigádu ve formě úklidů domácností, firem, společných prostor bytových domů, či úklid
hotelů.

V nabídce máme také péče o seniory, či hlídání dětí.

Jsme firma Poděbradské tety s 15-ti letou tradicí.

Finanční ohodnocení: 120-130 Kč/hodina.

Práci si lze přizpůsobit Vaším časovým možnostem.

Více informací Vám rádi sdělíme na: 777 107 263,
či na e-mailu: info@podebradsketety.cz

www.podebradsketety.cz

Těšíme se na Vás :)

Požadujeme:
spolehlivost
zodpovědnost
chuť pracovat

řidičský průkaz B výhodou

Nabízíme:
časové flexibilní práci, kterou si vyberete :)

Inzerent:
Ověřený uživatel Věra Helekalová | Nymburk , Poděbrady
Telefon: 777107263
Email: info@podebradsketety.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel