Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P7299

Asistent/ka výroby

Volné pracovní místo: Praha 15Místo práce:Davle u Prahy, Praha 15
Volné pracovní místo: Asistent/ka výroby - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistent/ka výroby - Praha 15Plat:23-25.000 Kč/měs
Kontaktní email na pozici: Asistent/ka výrobyEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Do týmu sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM hledáme posilu na pozici asistent/ka výroby.

V sociálním podniku zaměstnáváme i lidi se zdravotním postižením a nabízená pozice je vhodná i pro
postižení 1.- 2. stupně. Provozovna se nachází v Davli u Prahy, Kiliánská 367.

Požadujeme:
Profesní požadavky:

- Svědomitost, odpovědnost, profesionalita
- Proaktivní a samostatný pracovní přístup
- Zkušenost s prací s lidmi se speciálními potřebami (mentální i kombinované postižení)
- Základy práce na počítači
- Řidičský průkaz skupiny B a zkušenost s prací v potravinářství - výhodou
- Nabízíme práci v zajetém týmu, vhodná pozice pro lidi z Davle a blízkého okolí. Práce na plný úvazek.
Finanční ohodnocení 23 - 25 000 Kč hrubá mzda.

Nabízíme:
Naplň práce:

- Výroba naložených delikates
- Podpora zaměstnanců (OZP), při zvládání pracovních požadavků
- Práce s týmem zaměstnanců výroby (OZP) - individuální plánování a rozvoj, vedoucí k jejich maximální
pracovní samostatnosti
- Vytvoření a vedení podpůrného systému pro zaměstnance (OZP) a komunikace plánu s ostatními členy týmu
- Koordinace přímé práce ve výrobě dle zadání vedoucí výroby
- Úklid a koordinace úklidu výrobních prostor
- Zástupce vedoucí výroby v době dovolené

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis s fotkou a motivační dopis na vedeni@dobrotyspribehem.cz

Více informací o nás najdete na www.dobrotyspribehem.cz

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel