Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P6974

Uklízečka/Hospodyně

Mámy uklízí- nabídka práce Uklízečka/HospodyněFirma:Mámy uklízí
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha, Praha
Volné pracovní místo: Uklízečka/Hospodyně - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Uklízečka/Hospodyně - PrahaPlat:130,-
Kontaktní email na pozici: Uklízečka/HospodyněEmail:mamyuklizi@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Uklízečka/HospodyněTelefon:735945954
Další údaje o pozici: Uklízečka/HospodyněDalší údaje:Šárka Petrásková

Popis pracovní pozice:
Naše firma nabízí svým zákazníkům kompletní úklidové služby.
Uklízíme byty, domy, kanceláře, bytové domy, komerční objekty.
Nabízíme službu hospodyně (žehlení, mytí oken, vaření)
Čištění interiérů osobních vozů.

Do našeho týmu hledáme nové kolegyně na pozici pracovnice v úklidových službách.

Požadujeme:
spolehlivost, samostatnost, pečlivost a svědomitost, smysl pro pořádek, aktivní přístup a ochotu učit se novým
věcem.

Nabízíme:
Možnost pracovat dle Vašich časových možností. Dobré platové podmínky.

Inzerent:
Ověřený uživatel Mámy uklízí | Praha , Praha
Telefon: 735945954
Email: mamyuklizi@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel