Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P6936

Prodejce v klenotnictví v OC Futurum Hradec Králové

Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:Hradec Králové
Volné pracovní místo: Prodejce v klenotnictví v OC Futurum Hradec Králové - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Prodejce v klenotnictví v OC Futurum Hradec Králové - Hradec KrálovéPlat:23.000 kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Prodejce v klenotnictví v OC Futurum Hradec KrálovéEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Informace o pracovním místě
Pro prodejnu Klenoty Buráň V Hradci Králové přijmeme prodejce.

Pracovní pozice: Prodejce v klenotnictví v OC Futurum Hradec Králové

Profil společnosti:
Maloobchodní prodejna klenotnictví v OC Futurum Hradec Králové, zabývající se prodejem hodinek, hodin, zlata a
šperků s pravými kameny, včetně jejich servisů.

Náplň práce:
Prodej hodinek, hodin, zlata a šperků s pravými kameny, aranžování hodinek a šperků, včetně drobného
hodinářského a zlatnického servisu.

Požadujeme:
- SŠ odborná,
- 3letou praxi
- částečná znalost PC
- odpovědnost a loajálnost k zaměstnavateli.
- schopnost učit se novým věcem.
- odměňování dle výsledků v práci

Nabízíme:
- práci na HPP s prostorem pro seberealizaci a osobní rozvoj
- odpovídající platové ohodnocení
- podnětné pracovní klima v dynamicky se rozvíjející společnosti.
- Termín nástupu: dle domluvy

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis i s
fotografií pasového formátu pomocí odpovědního formuláře.

Inzerent:
Ověřený uživatel |

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel