Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P6246

pečovatel/ka pro babičku Praha 6

Volné pracovní místo: Praha 6Místo práce:Praha 6
Volné pracovní místo: pečovatel/ka pro babičku Praha 6 - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: pečovatel/ka pro babičku Praha 6 - Praha 6Plat:18 000,-
Kontaktní email na pozici: pečovatel/ka pro babičku Praha 6Email:reichova.anna@seznam.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme tělesně zdatného asistenta či asistentku na 2-3 týdenní turnusy k naší téměř nepohyblivé babičce.
Babičce je 93 let a bydlí v klidné a zelené lokalitě na Petřinách v nekuřáckém RD. Ošetřovatelky o ní
říkají, že je to sluníčko.
Výpomoc je potřebná 3x denně cca na 2 hodiny (tj. 7:30-9:30, 11:30-13:30 a 18:00-20:00) - tj. šest placených
hodin denně (8.400 Kč/14 dní). Část dopoledne, většinu odpoledne a noc budete mít volné.

NÁPLŇ PRÁCE
- dopomoc při vstávání a chůzi (váží cca 80 kg)
- osobní hygiena (WC, mytí, dopomoc s čištěním zubů)
- nachystání jídla a kontrola pitného režimu
- drobný úklid (umytí nádobí, podlahy, koupelny)
- podávání léků, mazání kloubů, cvičení
- společenské aktivity (Kloboučku hop, kreslení, luštění křížovek, společné sledování TV)
- polohování (pokud babička přestane chodit)

Požadujeme:
- zkušenost s péčí o staré lidi
- klidná povaha, smysl pro humor
- tělesná zdatnost - budete babičku zvedat, chodit za ní do 2. NP
- spolehlivost dodržovat ochranná opatření (rukavice, rouška, dezinfekce)
- opatrnost vůči koronaviru - vyhýbání se větším množstvím lidí, omezit používání mhd, nakupovat
přednostně online apod.

Nabízíme:
- nenáročná práce
- babiččin úsměv
- ochranné pomůcky na asistenci (rukavice, roušky, dezinfekce)
- možnost bydlení po dobu turnusu ve sklepní garsonce se samostatným vchodem
- práce na DPP, ŽL

Inzerent:
Ověřený uživatel annarei17 | Praha 6 , Praha 6
Telefon: 777688799
Email: reichova.anna@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel