Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P6213

Geolog, Hydrogeolog

HYDROZDROJ  s.r.o.- nabídka práce Geolog, HydrogeologFirma:HYDROZDROJ s.r.o.
Volné pracovní místo: Jihočeský krajMísto práce:Veselí nad Lužnicí, Jihočeský kraj
Volné pracovní místo: Geolog, Hydrogeolog - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Geolog, Hydrogeolog - Jihočeský krajPlat:40,000 Kč hrubého
Kontaktní email na pozici: Geolog, HydrogeologEmail:hydrozdroj@hydrozdroj.cz
Kontaktní telefon na pozici: Geolog, HydrogeologTelefon:774917890
Další údaje o pozici: Geolog, HydrogeologDalší údaje:David Faflík

Popis pracovní pozice:
Hledáme posilu do našeho týmu geologů.
Na pozici hydrogeologa sháníme schopného mladého (není podmínkou) člověka.

Pracovní náplň:
kancelář: samostatné řízení zakázek + zpracování geologických projektů a zpráv
terén: provádění čerpacích zkoušek, odběrů vzorků a různých terénních měření
poměr práce kancelář : terén je cca 2:1

Požadujeme:
VŠ se zaměřením na hydrogeologii, geologii, vodní hospodářství, vodní stavby, báňskou techniku,
hydrotechniku, hydrochemii, případně příbuzných oborů.
Praxe není vyžadována - zaučíme! Případně alespoň SŚ s určitou praxí v těchto oborech.
Schopnost samostatného uvažování a komunikace se zákazníky.
Ovládání základních dovednosti na PC - kancelářský software.
ŘP skupiny B výhodou.

Nabízíme:
Tříměsíční zkušební dobu
Nástupní plat 40.000 Kč hrubého. Po zapracování další odměny podle odvedené práce.
Spolupráci s dlouhodobým výhledem, s kariérním i platovým růstem.
Práci v příjemném prostředí a kolektivu.
Po uplynutí zkušební doby volnou pracovní dobu, možnost i částečné práce z domova.
Služební auto (i pro dojíždění do zaměstnání)
Vlastní služební mobil samozřejmostí.
Možnost pracovat i na IČO

Ověřený uživatel David Faflík | Jihočeský kraj , Veselí nad Lužnicí
Telefon: +420777010099
Email: hydrozdroj@hydrozdroj.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel