Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P6210

,,Střihač/ka domácích mazlíčků" BEROUN

Falco Příbram s.r.o.- nabídka práce ,,Střihač/ka domácích mazlíčků" BEROUNFirma:Falco Příbram s.r.o.
Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Beroun, Beroun
Volné pracovní místo: ,,Střihač/ka domácích mazlíčků" BEROUN - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: ,,Střihač/ka domácích mazlíčků" BEROUN - BerounPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: ,,Střihač/ka domácích mazlíčků" BEROUNEmail:falcopb@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: ,,Střihač/ka domácích mazlíčků" BEROUNTelefon:+420 731 816 010

Popis pracovní pozice:
Do nově budovaného salonu pro domácí mazlíčky přijmeme střihače/ku. Volná pracovní doba dle přání
zákazníků. Možnost školení a rozšíření znalostí.

Požadujeme:
Kladný vztah ke zvířatům podmínkou.

Nabízíme:
Nové prostředí plně vybaveného salonu.

Inzerent:
Ověřený uživatel Karel | Beroun , Beroun
Telefon: 731816010
Email: falcopb@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel