Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P6074

Servisní pracovník úkliddu Milovice.

Inzerát č: P6074 | Vloženo: 10.03.2020 | Poslední aktualizace: 10.03.2020 08:40:10
Yabok- nabídka práce Servisní pracovník úkliddu Milovice.Firma:Yabok
Volné pracovní místo: NymburkMísto práce:Topolová 915, Nymburk
Volné pracovní místo: Servisní pracovník úkliddu Milovice. - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Servisní pracovník úkliddu Milovice. - NymburkPlat:20.000- 25000
Kontaktní email na pozici: Servisní pracovník úkliddu Milovice.Email:provoz@yabok.cz
Kontaktní telefon na pozici: Servisní pracovník úkliddu Milovice.Telefon:773592247
Další údaje o pozici: Servisní pracovník úkliddu Milovice.Další údaje:provoz@yabok.cz

Popis pracovní pozice:
Úklidová společnost s dlouholetou tradicí přijme do svého týmu kolegu - servisního pracovníka
profesionálního
úklidu.
Místo výkonu práce : Milovice.
Práce na HPP.
Mzda : 20.000-20.000/HM.

Požadujeme:
Požadujeme : ŘP. sk B, flexibilitu, týmového ducha, ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:
Nabízíme : zázemí stabilní prosperující společnosti, vstřícný kolektiv, různorodou práci , zaškolení /
zvýšení praxe v profi úklidu.

Inzerent:
Ověřený uživatel Dagmar Koudelková | Nymburk , Milovice
Telefon: 773592247
Email: provoz@yabok.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel