Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P5964

Prodavačka pro luxusní prodejnu v Luhačovicích

Inzerát č: P5964 | Vloženo: 11.02.2020 | Poslední aktualizace: 11.02.2020 02:37:50
Moda London- nabídka práce Prodavačka pro luxusní prodejnu v LuhačovicíchFirma:Moda London
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Luhačovice, Zlín
Volné pracovní místo: Prodavačka pro luxusní prodejnu v Luhačovicích - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Prodavačka pro luxusní prodejnu v Luhačovicích - ZlínPlat:25000-35000
Kontaktní email na pozici: Prodavačka pro luxusní prodejnu v LuhačovicíchEmail:mail.monika@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Prodavačka pro luxusní prodejnu v LuhačovicíchTelefon:608822841

Popis pracovní pozice:
Do zavedené prodejny MODA LONDON hledáme prodavačku na plny úvazek. Krátký a dlouhý týden. Přibližně 15
pracovních dnů v měsíci, včetně jednoho víkendu.

Požadujeme:
Cit a vášen pro modu, obchodního ducha, příjemný vzhled a vystupování.

Nabízíme:
Velmi zajímavé finanční ohodnocení. Příjemný kolektiv. Krásné pracovní prostředí.

Inzerent:
Ověřený uživatel Monika Zalkova | Zlínsky kraj , Luhačovice
Telefon: 608822841
Email: mail.monika@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel