Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P5950

Přijímací a servisní technik - Autorizovaný servis

Zahradní technika - Brandýs nad Labem- nabídka práce Přijímací a servisní technik - Autorizovaný servisFirma:Zahradní technika - Brandýs nad Labem
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Brandýs nad Labem, Praha-východ
Volné pracovní místo: Přijímací a servisní technik - Autorizovaný servis - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Přijímací a servisní technik - Autorizovaný servis - Praha-východPlat:23 000-25 000
Kontaktní email na pozici: Přijímací a servisní technik - Autorizovaný servisEmail:zahradnitechnika-brandys@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Přijímací a servisní technik - Autorizovaný servisTelefon:+420 731 594 594
Další údaje o pozici: Přijímací a servisní technik - Autorizovaný servisDalší údaje:zahradnitechnika-brandys@seznam.cz

Popis pracovní pozice:
- příjem servisních zakázek
- prodej a poradenství v oboru zahradní techniky
- zajišťování kvalitního záručního i pozáručního servisu zahradní techniky od renomovaných výrobců
- diagnostika závad
- provádění oprav a údržby spalovacích motorů
- spolupráce při objednávání náhradních dílů

Požadujeme:
- vyučení v oboru, oprava zemědělských strojů, příbuzném oboru nebo praxe v oboru
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- vynikající přístup k zákazníkovi
- pracovitost, samostatnost
- komunikativnost
- trestní bezúhonnost
- manuální zručnost
- ochota učit se novým věcem a k týmové práci
- zkušenost ze zákaznického servisu - výhodou

Nabízíme:
- HPP na dobu neurčitou
- Motivující platové ohodnocení
- Zaškolení v oboru
- Pravidelná pracovní doba ( po-pá )
- Občerstvení na pracovišti

Ověřený uživatel Zahradní technika | Praha-východ , Bradnýs nad Labem
Telefon: +420 731 594 594
Email: zahradnitechnika-brandys@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel