Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P5948

Hledáš práci v super kolektivu , přijď k nám,

Inzerát č: P5948 | Vloženo: 06.02.2020 | Poslední aktualizace: 06.02.2020 12:43:47
Janka Blažková- nabídka práce Hledáš práci v super kolektivu , přijď k nám,Firma:Janka Blažková
Volné pracovní místo: VsetínMísto práce:Valašská Polanka, Vsetín
Volné pracovní místo: Hledáš práci v super kolektivu , přijď k nám, - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledáš práci v super kolektivu , přijď k nám, - VsetínPlat:18.000-20.000 hrubého
Kontaktní email na pozici: Hledáš práci v super kolektivu , přijď k nám,Email:blazkovajanka@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáš práci v super kolektivu , přijď k nám,Telefon:+420 603 165 326

Popis pracovní pozice:
hledáme kolegu- kolegyni do našeho kolektivu, jedná se o obsluhu čerpací stanice,- prodej pohonných hmot a
zboží, přejímka zboží a úklid.

Požadujeme:
základní vzdělání
loajalitu
spolehlivost
komunikativnost

Nabízíme:
příjemný kolektiv
práci v klidném , čistém prostředí
bonus na dovolenou a vánoční svátky
vzdělávací kurzy

Inzerent:
Ověřený uživatel Janka Blažková | Vsetín , Valašská Polanka
Telefon: +420603165326
Email: blazkovajanka@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel