Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P5752

Instruktor(ka) lyžování / snowboardingu

My Ski School s.r.o.- nabídka práce Instruktor(ka) lyžování / snowboardinguFirma:My Ski School s.r.o.
Volné pracovní místo: Královéhradecký krajMísto práce:Krkonoše ( Harrachov,Špindlerův Mlýn), Královéhradecký kraj
Volné pracovní místo: Instruktor(ka) lyžování / snowboardingu - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Instruktor(ka) lyžování / snowboardingu - Královéhradecký krajPlat:300 - 350 Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Instruktor(ka) lyžování / snowboardinguEmail:info@myskischool.eu

Popis pracovní pozice:
Hledáme zájemce pro výuku na snowboardu a lyžích v období od prosince 2019 do března 2020 (především na
období zimních a jarních prázdnin). Vhodné i pro studenty od 18 let. Místo konání Krkonoše (Harrachov,
Špindlerův Mlýn).

Požadujeme:
Výhodou je znalost cizích jazyků, kladný vztah ke sportu a příjemné vystupování.

Nabízíme:
Zajišťujeme ubytování a skipas. Možnost bezplatného získání licence.

Ověřený uživatel Petra Včelišová | Královéhradecký kraj , Hořice
Telefon: 736734878
Email: info@myskischool.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel