Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P5704

Úklidový/á asistent/ka

DOMA? POHODA!- nabídka práce Úklidový/á asistent/kaFirma:DOMA? POHODA!
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: Úklidový/á asistent/ka - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Úklidový/á asistent/ka - LiberecPlat:120 - 150,- Kč
Kontaktní email na pozici: Úklidový/á asistent/kaEmail:liberec@doma-pohoda.cz
Kontaktní telefon na pozici: Úklidový/á asistent/kaTelefon:+420 777 188 730

Popis pracovní pozice:
Uklízeč/ka do domácnosti. Hledáme další zaměstnance na úklid bytů a domů v Liberci a okolí. Mzda 120 - 150,-
Kč/ hod. Vhodné zejména jako dlouhodobá brigáda. Více o nás se dozvíte na našich webových stránkách
www.doma-pohoda.cz

Požadujeme:
Spolehlivost, důslednost,

Nabízíme:
Dobré finanční ohodnocení, pracovní doba dle vašich možností.

Inzerent:
Ověřený uživatel Michaela Horáčková | Liberec , Liberec
Telefon: +420 777 188 730
Email: mhorackova@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel