Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P5617

Hledáme topless hostesku na 2,5h/1000Kč.

Perect10- nabídka práce Hledáme topless hostesku na 2,5h/1000Kč.Firma:Perect10
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha, Praha
Volné pracovní místo: Hledáme topless hostesku na 2,5h/1000Kč. - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Hledáme topless hostesku na 2,5h/1000Kč. - PrahaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Hledáme topless hostesku na 2,5h/1000Kč.Email:info@perfect10.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme topless hostesku na 2,5h/1000Kč.Telefon:608027372
Další údaje o pozici: Hledáme topless hostesku na 2,5h/1000Kč.Další údaje:Libor Ančinec

Popis pracovní pozice:
Nehledáme modelky, ale milé příjemně vystupující slečny. Brigáda je nabízena v týdnu pondělí až čtvrtek
od 19:00 do 21.30. Jedná se o restaurace a bary v Praze. Přijmeme i dívky bez předešlých zkušeností.

Inzerent:
Ověřený uživatel Alexandra Ancincova | Praha , Praha
Telefon: 777266651
Email: alexandra-ancincova@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel