Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P5345

Výpomoc kouč aktivního životního stylu

Inzerát č: P5345 | Vloženo: 25.06.2019 | Poslední aktualizace: 08.07.2019 19:23:58
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc
Volné pracovní místo: Výpomoc kouč aktivního životního stylu - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Výpomoc kouč aktivního životního stylu - OlomoucPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Výpomoc kouč aktivního životního styluEmail:prichystalova.v@email.cz

Popis pracovní pozice:
Nově otevřené centrum hledá 3 nové kolegy/kolegyně, které baví sport, zdravá životospráva, případně
péče
o pleť. Náplní je zákaznický servis, vedení klienta, testování kondice či jiné analýzy, výpomoc při
pohybových aktivitách, výpomoc při klientských seminářích. Znalost v oboru není nutná, zácvik přímo na
pobočce+online. Práce alespoň 10 hod/týden.

Požadujeme:
Požadujeme:
Přístup, odpracovat min 10 hod/týden, ochotu učit se nové věci a dále se vzdělávat

Nabízíme:
Nabízíme:
Přátelský kolektiv, možnost práce z centra i z domu, osobní růst, možnost kariérního postupu, dlouhodobé
spolupráce, možnost i na HČ

Ověřený uživatel V. Přichystalová | Olomoucký kraj , Olomouc
Telefon: 721823539
Email: prichystalova.v@email.cz