Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P5338

Pradlena - Čáslav

P-MM,s.r.o.- nabídka práce Pradlena - ČáslavFirma:P-MM,s.r.o.
Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Čáslav, Kutná Hora
Volné pracovní místo: Pradlena - Čáslav - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pradlena - Čáslav - Kutná HoraPlat:Od 15.000 do 18.000 Kč
Kontaktní email na pozici: Pradlena - ČáslavEmail:monika.hulejova@p-mm.cz

Popis pracovní pozice:
Nabízíme volné pracovní místo na pozici pradleny v dvousměnném provozu v Čáslavi. monika.hulejova@p-mm.cz

Požadujeme:
Místo je vhodné pro ženy s alespoň středním odborným vzdělaním a manuální zručností.

Nabízíme:
Je zde možnost přivýdělku přesčasovými hodinami.

Inzerent:
Ověřený uživatel Pavel Malina | Kutná Hora , Kutná Hora
Telefon: 732749617
Email: pavel.malina@p-mm.cz