Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P5299

Obsluha Dětského Koutku Timeout plus Praha

Inzerát č: P5299 | Vloženo: 11.06.2019 | Poslední aktualizace: 11.06.2019 14:02:19
TIMEOUT dětský koutek- nabídka práce Obsluha Dětského Koutku Timeout plus PrahaFirma:TIMEOUT dětský koutek
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Fashion Arena Štěrboholy, Arkády Pankrác, Praha
Volné pracovní místo: Obsluha Dětského Koutku Timeout plus Praha - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Obsluha Dětského Koutku Timeout plus Praha - PrahaPlat:80 - 120
Kontaktní email na pozici: Obsluha Dětského Koutku Timeout plus PrahaEmail:eva.havlikova@timeoutplus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha Dětského Koutku Timeout plus PrahaTelefon:774007746
Další údaje o pozici: Obsluha Dětského Koutku Timeout plus PrahaDalší údaje:mgreplova@email.cz

Popis pracovní pozice:
Do dětského koutku TIME OUT Arkády Pankrác a Štěrboholy přijmeme brigádnice na léto. Možnost další
spolupráce dle osvědčení. Velmi spěchá. Praxe není podmínkou ale výhodou. Stačí mít ráda děti být
spolehlivá, zodpovědná a samostatná. Máte li milé vystupování jste spolehlivá , umíte zabavit děti a uvařit
kávu pak se nám ozvěte, těšíme se na Váš email s životopisem a fotografií.

Požadujeme:
Práce s PC
praxe s prodejem (není podmínkou)
spolehlivost
dochvilnost
a samostatnost

Nabízíme:
80 - 120kč na hodinu ( dle směn)
Stravenky
2 až 12 hodin denně záleží na domluvě.
Možnost dalšího pracovního růstu.
Zaučení samozřejmostí.
Přátelský kolektiv

Inzerent:
Ověřený uživatel Michaela | Praha 10 , Praha 10 Štěrboholy
Telefon: +420732701500
Email: mgreplova@email.cz