Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P5298

montér nábytku do výroby / na montáže

Kuchyně a zakázkové interiéry Zlín s.r.o.- nabídka práce montér nábytku do výroby / na montážeFirma:Kuchyně a zakázkové interiéry Zlín s.r.o.
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Zlín, Zlín
Volné pracovní místo: montér nábytku do výroby / na montáže - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: montér nábytku do výroby / na montáže - ZlínPlat:možnost až 50.000,-
Kontaktní email na pozici: montér nábytku do výroby / na montážeEmail:kliment.martin@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: montér nábytku do výroby / na montážeTelefon:777739493
Další údaje o pozici: montér nábytku do výroby / na montážeDalší údaje:Martin Kliment

Popis pracovní pozice:
Naše firma hledá montéry zakázkového nábytku : 1. do výroby na dílnu / 2. na montáže u zákazníků

hl.prac.poměr, vedleší prac. poměr, práce na ŽL

Požadujeme:
zkušenosti v oboru - nutné
pečlivost, slušné vystupování
samostatnost
řp výhodou

Nabízíme:
nadstandardní platové ohodnocení
práce v dobrém malém kolektivu

Ověřený uživatel Kuchyně a zakázkové interiéry Zlín s.r.o. | Zlín , Zlín
Telefon: 777739493
Email: kliment.martin@seznam.cz