Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P5264

ČÍŠNÍK/ČÍŠNICE - BARISTA/BARISTKA CAFFÉ KNIHCENTRUM OSTRAVA

KNIHCENTRUM.CZ s.r.o- nabídka práce ČÍŠNÍK/ČÍŠNICE - BARISTA/BARISTKA CAFFÉ KNIHCENTRUM OSTRAVAFirma:KNIHCENTRUM.CZ s.r.o
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Smetanovo náměstí 222/8, Ostrava - Moravská Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: ČÍŠNÍK/ČÍŠNICE - BARISTA/BARISTKA CAFFÉ KNIHCENTRUM OSTRAVA - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ČÍŠNÍK/ČÍŠNICE - BARISTA/BARISTKA CAFFÉ KNIHCENTRUM OSTRAVA - OstravaPlat:17 000 - 22 000 KČ za měsíc
Kontaktní email na pozici: ČÍŠNÍK/ČÍŠNICE - BARISTA/BARISTKA CAFFÉ KNIHCENTRUM OSTRAVAEmail:ivana.wisnerova@pemic.cz

Popis pracovní pozice:
příprava kávy, pokrmů, dezertů a drobného občerstvení
obsluha zákazníků kavárny
práce s pokladnou
objednávání, evidenci a inventarizaci zboží
spolupráce s personálem knihkupectví
pracovní doba: dlouhý - krátký týden
otvírací doba kavárny pondělí až pátek od 7:00 do 20:00; sobota a neděle od 8:00 do 20:00 hodin

Požadujeme:
SŠ vzdělání, nejlépe v oboru služeb
praxe v oboru výhodou
zkušenosti s vedením pokladny
příjemné vystupování, komunikativnost
bezúhonnost, spolehlivost, loajálnost
zdravotní průkaz

Nabízíme:
motivační ohodnocení formou podílu z tržby plus bonusy za překročení plánu tržby
firemní benefity (stravenky, vzdělávání, sleva na firemní zboží)
hlavní pracovní poměr na plný úvazek
zajímavá práce v příjemném nekuřáckém prostředí
zázemí stabilní společnosti

Ověřený uživatel Ivana Wisnerová | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: +420 721 528 377
Email: ivana.wisnerova@pemic.cz