Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P5190

schanime posilu na penzion v Morašicich

Inzerát č: P5190 | Vloženo: 13.05.2019 | Poslední aktualizace: 13.05.2019 14:41:41
Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Morašice, Pardubice
Volné pracovní místo: schanime posilu na penzion v Morašicich - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: schanime posilu na penzion v Morašicich - PardubicePlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: schanime posilu na penzion v MorašicichEmail:strnadova.tina@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: schanime posilu na penzion v MorašicichTelefon:+420 731 904 888
Další údaje o pozici: schanime posilu na penzion v MorašicichDalší údaje:provozni@bacalsky-mlyn.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme do našeho penzionku posilu

MÍSTO: Morašice-Bačalský mlýn
POZICE: kuchař/ka -číšník/servírka - správce objektu
LZE NA HPP ALE I NA PRAVIDELNÉ BRIGADY-
NÁSTUP: 1.6. 2019

Požadujeme:
-zdravotní průkaz
-flexibilitu
-ev praxi

Nabízíme:
VÝHODY: možnost ubytování,stravování,vhodné i pro
zdravotně nezvýhodněné

Inzerent:
Ověřený uživatel kristina | Pardubice , Morašice
Telefon: +420731904888
Email: strnadova.tina@seznam.cz