Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P5153

Hledám uklízečku banky na brigádu (Havlíčkův Brod)

Volné pracovní místo: Havlíčkův BrodMísto práce:Havlíčkův Brod, Havlíčkův Brod
Volné pracovní místo: Hledám uklízečku banky na brigádu (Havlíčkův Brod) - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Hledám uklízečku banky na brigádu (Havlíčkův Brod) - Havlíčkův BrodPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Hledám uklízečku banky na brigádu (Havlíčkův Brod)Email:jan.blazek@fmcleaning.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledám uklízečku banky na brigádu (Havlíčkův Brod)Telefon:+420 724 109 940
Další údaje o pozici: Hledám uklízečku banky na brigádu (Havlíčkův Brod)Další údaje:PO-PÁ

Popis pracovní pozice:
Denní úklid kanceláří banky v Havlíčkově Brodě na náměstí ve velmi příjemném prostředí.

Požadujeme:
Spolehlivost, pracovitost, příjemné vystupování, čistý TR
Vítáme zkušenosti s úklidem, není podmínkou.

Nabízíme:
Práce u stabilní společnosti na dlouhodobou brigádu (DPP)
Osobní a přátelský přístup při spolupráci
Odpovídající platové podmínky
Nástup dohodou

Inzerent:
Ověřený uživatel FM Cleaning | Praha , Praha
Telefon: 724109940
Email: jan.blazek@fmcleaning.cz