Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P5082

PROJEKTANT - ARCHITEKT/STAVAŘ (HPP nebo brigáda)

Volné pracovní místo: Praha 5Místo práce:Praha 5
Volné pracovní místo: PROJEKTANT - ARCHITEKT/STAVAŘ (HPP nebo brigáda) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: PROJEKTANT - ARCHITEKT/STAVAŘ (HPP nebo brigáda) - Praha 5Plat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: PROJEKTANT - ARCHITEKT/STAVAŘ (HPP nebo brigáda)Email:prusa@solicite.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme nového kolegu/kolegyni vodohospodáře do projekční kanceláře se sídlem na Praze 5, v těsné blízkosti
stanice metra Anděl na hlavní pracovní poměr, popřípadě také na na 2-3 dny v týdnu jako brigádu. Nástup je
možný ihned!

Jsme mladý kolektiv s týmovým duchem a chutí posouvat svoje možnosti a znalosti stále kupředu. Zabýváme se
projekční a inženýrskou činností zejména v oblasti pozemních, ale také vodohospodářských staveb. Navrhujeme
moderní, jemné a ke svému okolí šetrné stavby.

Pokud máš chuť řešit skutečné projekty, rozvíjet své schopnosti a nechceš dělat jen chodící kopírku, jsi
náš člověk!

Zašli nám svůj životopis a jednoduché portfolio a my se ti ozveme zpět.

Náplň práce
- arch. studie obytných a občanských staveb
- urbanistické studie obytných celků a lokalit
- samostatné vedení projektů na úrovních DUR, DSP, DPS
- spolupráce s profesemi a jejich koordinace
- spolupráce na projektech s přesahem do vodohospodářských staveb

Požadujeme:
- znalost AutoCAD
- znalost MS Office
- znalost Google SketchUP
- samostatnost a spolehlivost
- ochotu učit se novým věcem
- praxe výhodou, ne podmínkou
- vysokoškolské vzdělání (popřápadě probíhající)

Nabízíme:
- podporu rozvoje profesních znalosti
- práci v mladém kolektivu
- širší záběr pracovní náplně
- odpovídající ohodnocení
- teambuildingové akce
- dovolená navíc, sick day
- flexibilní pracovní dobu

Inzerent:
Ověřený uživatel Solicite | Praha 5 , Praha 5
Telefon: +608365844
Email: prusa@solicite.cz