Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P5081

PROJEKTANT - VODOHOSPODÁŘ (HPP nebo brigáda)

Volné pracovní místo: Praha 5Místo práce:Praha 5
Volné pracovní místo: PROJEKTANT - VODOHOSPODÁŘ (HPP nebo brigáda) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: PROJEKTANT - VODOHOSPODÁŘ (HPP nebo brigáda) - Praha 5Plat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: PROJEKTANT - VODOHOSPODÁŘ (HPP nebo brigáda)Email:prusa@solicite.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme nového kolegu/kolegyni vodohospodáře do projekční kanceláře se sídlem na Praze 5, v těsné blízkosti
stanice metra Anděl na hlavní pracovní poměr nebo alespoň na 2-3 dny v týdnu jako brigádu. Nástup je možný
ihned.

Jsme mladý kolektiv s týmovým duchem a chutí posouvat svoje možnosti a znalosti stále kupředu. Zabýváme se
projekční a inženýrskou činností zejména v oblasti vodohospodářských a pozemních staveb. Navrhujeme moderní,
funkční a enviromentální řešení.

Zašli nám svůj životopis, ozveme se ti zpět.

Náplň práce
- vodovod a gravitační i tlaková kanalizace
- systém hospodaření se srážkovými vodami
- protipovodňová opatření
- revitalizace vodních toků
- malé vodní nádrže
- terénní průzkumy a práce s GIS
- zpracování rozpočtů
- spolupráce na řešení dalších projektů s přesahem do architektury

Požadujeme:
Požadujeme
- znalost AutoCAD
- znalost MS Office
- samostatnost a spolehlivost
- ochotu učit se novým věcem
- praxe výhodou, ne podmínkou
- dokončené vysokoškolské vzdělání, popřípadě probíhající studium

Nabízíme:
Nabízíme
- zaškolení AutoCAD Civil 3D (BIM)
- podporu rozvoje profesních znalosti
- práci v mladém kolektivu
- širší záběr pracovní náplně
- odpovídající ohodnocení
- fakultativní přístup
- dovolená navíc, sick day
- teambuildingové akce

Inzerent:
Ověřený uživatel Solicite | Praha 5 , Praha 5
Telefon: +608365844
Email: prusa@solicite.cz