Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P5052

Relocation Specialist Olomouc

forStudents Agency- nabídka práce Relocation Specialist OlomoucFirma:forStudents Agency
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc
Volné pracovní místo: Relocation Specialist Olomouc - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Relocation Specialist Olomouc - OlomoucPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Relocation Specialist OlomoucEmail:brno@forstudents.cz
Kontaktní telefon na pozici: Relocation Specialist OlomoucTelefon:+420 608 644 464

Popis pracovní pozice:
Relocation Specialist

Chceš pomáhat cizincům překonávat jazykové a kulturní rozdíly?
Domluvíš se bez problémů anglicky?
Chceš se rozvíjet a umíš jít vytrvale za svými cíly?

Na pozici Relocation Specialist hledáme zodpovědného a pozitivně naladěného kolegu/ kolegyni.
Tvou prací bude komunikace s klienty ze zahraničí, hledání vhodného bydlení, překlady a pomoc s celým procesem
stěhování.
Jedná se o práci na částečný/ plný úvazek v průběhu celého roku (včetně letních prázdnin).

Požadujeme:
Na tuto pozici budeš potřebovat:
pozitivní přístup
výbornou znalost angličtiny
chuť pomáhat cizincům
vytrvalost a zodpovědnost

Nabízíme:
Co ti můžeme nabídnout:
zajímavou práci s lidmi z celého světa
podporu a detailní zaškolení
volnou pracovní dobu (plný/ zkrácený úvazek)
dlouhodobou spolupráci - DPP, ŽL
motivační ohodnocení

Pokud Tě pozice zaujala, pošli nám stručný životopis a krátký motivační dopis (max. 200 slov), proč chceš
pracovat pro agenturu forStudents na email: brno@forstudents.cz

Inzerent:
Ověřený uživatel Lenka Mens Štrbová | Olomouc , Olomouc
Telefon: +420 608 644 44
Email: brno@forstudents.cz