Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P5050

Instruktor zážitkových programů

Outdoor Aliance s.r.o.- nabídka práce Instruktor zážitkových programůFirma:Outdoor Aliance s.r.o.
Volné pracovní místo: TřebíčMísto práce:Rokytnice nad Rokytnou, Třebíč
Volné pracovní místo: Instruktor zážitkových programů - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Instruktor zážitkových programů - TřebíčPlat:650-730 Kč/den
Kontaktní email na pozici: Instruktor zážitkových programůEmail:kika@istan.cz
Kontaktní telefon na pozici: Instruktor zážitkových programůTelefon:+420775950865

Popis pracovní pozice:
Hledáme do svého týmu nové instruktory k zážitkovým programům na školách v přírodě a školních výletech.
Práce instruktora je různorodá a čeká tě plně nabitá sezóna. Potkáš se s dětmi každého věku -
odškolkáčků po maturanty, a povedeš několik druhů programů - od pohádkových, skrz sportovní až po ty
nejnáročnější adrenalinové programy. Vybrat si můžeš, zda chceš dělat na středisku v Jeseníkách, u Sázavy
nebo na Vysočině. Instruktorská sezóna trvá od dubna do října a jenom na tobě, zda se k nám přidáš na celou
sezónu, nebo na půlku, nebo přijedeš vždy na týden v měsíci. V případě oboustranné spokojenosti můžeš
získat i full timejob, vše záleží jen na tobě a tvé šikovnosti :)

Požadujeme:
- věk 18-30 let
- zájem pracovat s dětmi a učit se novým věcem
- zodpovědnost a schopnost samostatně pracovat
- kreativitu a logické myšlení
- tretní bezúhonnost

Nabízíme:
- přidáš se na stranu těch nejlepších
- získáš nejen skvělé kolegy, ale kamarády, na které se lze spolehnou i o půlnoci na druhou
- možnost realizace dle vlastních představ
- flexibilní pracovní dobu dle tvých časových možností v období od začátku května do konce června
- příležitost účastnit se firemních školení a akcí
- nové zkušenosti, pocit dobře odvedené práce a zážitky na celý život
- ubytování a stravu na středisku v průběhu tvého instruktorování
- využití všech adrenalinových aktivit na středisku
- samozřejmě taky výplatu dle odvedené práce - 650-730 Kč/den

Ověřený uživatel Kristína Pomsárová | Třebíč , Rokytnice nad Rokytnou
Telefon: +420775950865
Email: kika@istan.cz