Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P4983

MANAŽER LIDSKÝCH ZDROJŮ

MND Drilling & Services a.s.- nabídka práce MANAŽER LIDSKÝCH ZDROJŮFirma:MND Drilling & Services a.s.
Volné pracovní místo: HodonínMísto práce:Lužice, Hodonín
Volné pracovní místo: MANAŽER LIDSKÝCH ZDROJŮ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: MANAŽER LIDSKÝCH ZDROJŮ - HodonínPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: MANAŽER LIDSKÝCH ZDROJŮEmail:gregrova@mnd.cz
Kontaktní telefon na pozici: MANAŽER LIDSKÝCH ZDROJŮTelefon:518315707

Popis pracovní pozice:
- komunikace a spolupráce s top managementem organizace
- tvorba a implementace personální a mzdové strategie v souladu se strategickými cíli organizace
- řízení personální politiky organizace a jednotlivých personálních procesů
- řízení mzdové politiky organizace a využívání jednotlivých mzdových forem
- určování náborové strategie
- podpora vzdělávání zaměstnanců
- monitorování spokojenosti zaměstnanců a vyhodnocování jejich požadavků
- spolupráce při vytváření firemní kultury

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání,
- praxe v oblasti personalistiky (HR) a řízení mzdové politiky
- ochotu jezdit za zaměstnanci na jejich pracoviště
- znalost pracovního práva a mzdové problematiky vč. souvisejících předpisů
- silná, ambiciózní a iniciativní osobnost, odolnost vůči práci pod tlakem
- znalost práce s MS Office
- aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme:
- zajímavou, perspektivní práci
- možnost seberealizace a profesního růstu
- zázemí a stabilitu silné skupiny společností
- motivující mzdové ohodnocení
- nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů

Inzerent:
Ověřený uživatel Leona Grégrová | Hodonín , Lužice
Telefon: 518315707
Email: gregrova@mnd.cz