Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P4980

Malíř Grünhain-Beierfeld

Starke Jobs Aue- nabídka práce Malíř Grünhain-BeierfeldFirma:Starke Jobs Aue
Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Grünhain-Beierfeld, Zahraničí
Volné pracovní místo: Malíř Grünhain-Beierfeld - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Malíř Grünhain-Beierfeld - ZahraničíPlat:text
Kontaktní email na pozici: Malíř Grünhain-BeierfeldEmail:aue@starke-jobs.com
Kontaktní telefon na pozici: Malíř Grünhain-BeierfeldTelefon:+420 603 142 799
Další údaje o pozici: Malíř Grünhain-BeierfeldDalší údaje:https://prace.starke-jobs.com/nabidka-prace/malir-gruenhain-beierfeld/

Popis pracovní pozice:
Hledáme vás jako malíře pro našeho zákazníka v Grünhain-Beierfeld. Společnost je již řadu let renomovaným
malířským specialistou na renovaci a modernizaci. Zákaznická klientela se pohybuje od soukromých zákazníků až
po správcovské společnosti k vývojářům velkých projektů. V současné době může být tým posílen nejméně
2 malířskými kolegy na dlouhodobou spolupráci.

Tyto úkoly Tě jako malíře ve městě Grünhain-Beierfeld očekávají:
- interiérový design
- aplikujte různé tapety, jako např. pestruktu nebo vliesovou tapetu
- interiérové a exteriérové lakování
- omítání
- fasádní konstrukce
- práce se sádrokartonem

Požadujeme:
- vzdělání nebo pracovní zkušenost jako malíř
- vášeň pro malířské práce různých druhů
- řemeslné dovednosti pro různé malířské, lakýrnické a tapetovací prác

Nabízíme:
- pouze regionální staveniště v Erzgebirgskreis (podkrušnohoří)
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- zisk je možný od 12 €/h v závislosti na zkušenostech a kvalifikaci
- další tarifní výhody, jako je příspěvek na dovolenou a vánoční prémie
- podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské
dávky atd.)
- česky mluvící kontaktní osoba

Ověřený uživatel Havlinova | Zahraničí , Aue, Schwarzenberg, Zahraničí
Telefon: +420603142799
Email: aue@starke-jobs.com