Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P4810

Fotograf na focení nábytku

Interdecor Design s.r.o.- nabídka práce Fotograf na focení nábytkuFirma:Interdecor Design s.r.o.
Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Kutná Hora
Volné pracovní místo: Fotograf na focení nábytku - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Fotograf na focení nábytku - Kutná HoraPlat:viz text
Kontaktní email na pozici: Fotograf na focení nábytkuEmail:milan@interdekor.eu
Kontaktní telefon na pozici: Fotograf na focení nábytkuTelefon:+420 730 890 290

Popis pracovní pozice:
Hledáme spolupracovníka - fotografa na focení nábytku a dekorativních předmětů na plný úvazek z Kutné Hory
či okolí. Nástup možný ihned.

Požadujeme:
Zkušenosti z oboru, schopnost zpracovávat digitální fota na PC.

Nabízíme:
Zajímavou práci při fotografování výrobků na nejmodernější technice. Nástupní plat 100,- Kč/hod, po
zaučení možnost vysokého výdělku na základě úkolového ohodnocení.

Ověřený uživatel Interdecor Design s.r.o. | Praha 3 , Praha 3
Telefon: +420 730 890 290
Email: milan@interdekor.eu