Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P4734

Brigáda - roznos letáků do pošt. schránek Český Brod a okolí

Volné pracovní místo: KolínMísto práce:Český Brod a okolní obce, Kolín
Volné pracovní místo: Brigáda - roznos letáků do pošt. schránek Český Brod a okolí - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigáda - roznos letáků do pošt. schránek Český Brod a okolí - KolínPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Brigáda - roznos letáků do pošt. schránek Český Brod a okolíEmail:smdistribuce@seznam.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme brigádníky pro roznos letáků do poštovních schránek pro obec Český Brod a okolní obce.
Letáky vozíme dvakrát v týdnu - v pondělí a pátek na vaši adresu a roznáší se následující 2 dny.

Požadujeme:
Požadujeme pečlivost a spolehlivost při roznášce, neboť probíhají kontroly roznášky. Věk 16 - 99 let.
Nezletilí mohou pracovat na povolení a tudíž zodpovědnost některého z rodičů. Brigáda je vhodná jako
přivýdělek po práci, pro studenty, ženy na MD, důchodce.

Nabízíme:
Brigáda je podložena smlouvou Dohoda o provedené práci. Výdělek záleží na tom, jak velký region roznášíte
a
kolik je letáků v měsíci.

Ověřený uživatel Venuše Šindelářová | Kolín , Prackovice nad Labem
Telefon: +420 603 546 624
Email: venus.e@volny.cz