Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P4706

Pokojská do Rakouska, Graz - bez nemčiny

Claudius Caesar kafe bar- nabídka práce Pokojská do Rakouska, Graz - bez nemčinyFirma:Claudius Caesar kafe bar
Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Graz, Rakousko, Zahraničí
Volné pracovní místo: Pokojská do Rakouska, Graz - bez nemčiny - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Pokojská do Rakouska, Graz - bez nemčiny - ZahraničíPlat:1500 denne
Kontaktní email na pozici: Pokojská do Rakouska, Graz - bez nemčinyEmail:job@claudius-caesar.at
Kontaktní telefon na pozici: Pokojská do Rakouska, Graz - bez nemčinyTelefon:+4369910079722
Další údaje o pozici: Pokojská do Rakouska, Graz - bez nemčinyDalší údaje:+43 316 58 25 90

Popis pracovní pozice:
Luxusní Kontakt kafé bar v Rakousku ve městě Graz přijme pokojskou. Němčina není nutná, mluvíme i slovensky.
Ubytování je zabezpečené a zdarma.
Odměna 60 € denně (1500 CZK), dopravu proplatíme.
Práca na turnusy, 2 týdny práce, 2 týdny volno, nebo podle dohody.
Zájemkyně zašlete nám svůj životopis, 2 fotografie a telefonický kontakt na email
job@claudius-caesar.at nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle +4369910079722.

Požadujeme:
vitalitu, radost z práce,

Nabízíme:
hezké ubytování počas turnusu zdarma kousek od místa výkonu práce ( 2 min.)
atraktivní odměnu,

Inzerent:
Ověřený uživatel Helmut | Celá ČR , 8020 Graz, Rakousko
Telefon: +4369910079722
Email: cckontaktbar@gmail.com