Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P4695

Přijmeme servírku/číšníka

Kateřina Vomáčková- nabídka práce Přijmeme servírku/číšníkaFirma:Kateřina Vomáčková
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Úžice, Netřeba, Mělník
Volné pracovní místo: Přijmeme servírku/číšníka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Přijmeme servírku/číšníka - MělníkPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Přijmeme servírku/číšníkaEmail:info@rezidence-artemis.cz
Kontaktní telefon na pozici: Přijmeme servírku/číšníkaTelefon:608713178

Popis pracovní pozice:
Hledáme novou kolegyni či kolegu do malého penzionu s restaurací a letní zahrádkou v obci Úžice - Netřeba
(poblíž Kralup nad Vltavou), 20 min. z Letňan.

Restaurace se nachází v poklidném venkovském prostředí. Zejména mimo letní sezónu se jedná o méně náročnou
práci.

Požadujeme:
Požadujeme:
Vlastní dopravu, spolehlivost, samostatnost
Vstřícnost a komunikativnost
Příjemné vystupování a vstřícný postoj k zákazníkům
Vyučení v oboru není podmínkou, praxe v oboru je vítána
Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:
Nabízíme:
Práci v mladém kolektivu
Nástup možný od 1.3.2019 nebo dle dohody
Hlavní pracovní poměr
Týden práce/týden volno
Mzdu vyplacenou vždy v termínu
Nástupní plat 15.000,- čistého za 15 odpracovaných dní + provize z tržby a spropitné
Po zkušební době možnost platového růstu v závislosti na spolehlivosti a zodpovědnosti k práci.

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina Vomáčková | Mělník , Úžice
Telefon: 608713178
Email: info@rezidence-artemis.cz