Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P4683

Pracovnice Čistírny oděvů

P-MM s.r.o.- nabídka práce Pracovnice Čistírny oděvůFirma:P-MM s.r.o.
Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Kutná Hora, Kutná Hora
Volné pracovní místo: Pracovnice Čistírny oděvů - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovnice Čistírny oděvů - Kutná HoraPlat:18 000,-
Kontaktní email na pozici: Pracovnice Čistírny oděvůEmail:pavel.malina@p-mm.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovnice Čistírny oděvůTelefon:732749617

Popis pracovní pozice:
Firma P-MM s.r.o. příjme pracovníka pro Čistírnu oděvů v Kutné Hoře. Na čištění, žehlení a praní oděvů
a prádla.

Práce v malém kolektivu v příjemném prostředí malé čistírny v blízkosti centra Kutné Hory.

Požadujeme:
Práce vhodná pro všechny kandidáty. Vyučen nebo praxe v textilním oboru např. krejčí-krejčová, švadlena
výhodou.

V případě Vašeho zájmu zasílejte své žádosti + životopis na email: pavel.malina@p-mm.cz
A nebo mne kontaktujte na telefonním čísle: 732 749 617

Nabízíme:
Práce na hlavní pracovní poměr.
Nástupní měsíční plat 18 000,-Kč

Inzerent:
Ověřený uživatel Pavel Malina | Kutná Hora , Kutná Hora
Telefon: 732749617
Email: pavel.malina@p-mm.cz